SILVER & METAL / Misc. Metal / Gryta 5464486
nr 546 4486
Gryta
Lenght: ()
emalj/gjutjärn, höjd: 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 400
Monday October 13 2008
at 16:05:56
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr
6